Kategorie
Perfumy

Perfumy Hugo Boss Boss Bottled Infinite

Hugo Boss Boss Bottled Infinite
Kiedy mówimy „Zróbmy zielone”, wiemy, co sobie wyobrazić. A co powiesz na wprowadzenie „Bądźmy na niebiesko” w świecie perfum ? Podczas gdy zielony likier mentolowy będzie kojarzył się z zielonym, Hugo Boss pomyślałby z niebieskim.
A konkretniej, nowa woda perfumowana dla mężczyzn Hugo Boss Boss Bottled Infinite .

HUGO BOSS BUTELKOWANY INFINITE

CO ZAWIERA TA PERFUMOWANA WODA DLA MĘŻCZYZN?
Ta woda perfumowana jest na rynku od 2019 roku i masz rację, to kolejna wersja słynnych perfum Hugo Boss Boss Bottled z 1998 roku. Teraz pytanie brzmi, czy spodoba ci się drzewny zapach z mocną i niewątpliwą lawendą . Oba zapachy łączy tylko kilka składników: jabłko, cynamon, drzewo sandałowe i drzewo oliwne. Wtedy ich drogi zaczynają się różnić.

Skład perfum:

Głowa: cynamon, szałwia, jabłko, aromat mandarynki i pomarańczy

Serca: paczula, lawenda, rozmaryn

nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo oliwne

TWARZ ZAPACHU HUGO BOSS BOSS BOTTLED INFINITE

Twarzą tego charyzmatycznego zapachu jest pochodzący z Australii aktor Chris Hemsworth . Potrafi pogodzić karierę zawodową z życiem osobistym , wie też, kiedy „uciec” od zgiełku miasta i zanurzyć się w spokoju natury , która zapewnia odpowiedni relaks. Tak powinna działać na nas ta perfumowana woda.

BOSS BOTTLED INFINITE: WYSOKIEJ JAKOŚCI PERFUMY W DOBREJ CENIE

Woda perfumowana dla mężczyzn Hugo Boss Boss Bottled Infinite również symbolizuje penetrację i nieskończoną wolność . Ma na to bardzo dobre perspektywy: jego poprzednik, Hugo Boss Bottled, jest w czołówce od ponad dwudziestu lat, a sama firma odzieżowa Hugo Boss istnieje na rynku od 1923 roku. Konkluzja: wysokiej jakości perfumy w odpowiedniej cenie . Kogo mogłaby polubić? Według nas w każdym wieku . Jest trochę słodszy, ale wiesz, na każdej skórze pachnie inaczej. Z jednej strony pomyślisz „hmmm, dobrze”, a z drugiej pochwalisz „jéééé”. Pod względem wytrzymałości , że spełni Państwa oczekiwania i będziesz bardzo zadowolony . A wygląd perfum? Ponownie inspiruje go jego poprzednik:klasyczna prosta butelka z niezapomnianym logo BOSS i niebieskim skarbem w środku .