Kategorie
Bez kategorii

Testery perfum vs. oficjalne perfumy marki

perfumy
Zastanawiasz się, jaka jest różnica między perfumami firmowymi a testerami? W tym artykule postaram się na to pytanie odpowiedzieć.
Ponieważ temat jest dość obszerny, postaram się odpowiedzieć tak precyzyjnie i konkretnie na to pytanie bez konieczności szukania informacji z wielu różnych źródeł.

Wielu klientów lubi i preferuje „testery” zamiast oryginalnego zapachu, ponieważ wierzą, że zapachy są bardziej trwałe i nasycone. Inni pozostają niezadowoleni i dzielą się opinią, że nie zapłacą „za coś nie w ich oryginalnym opakowaniu”. Gdzie jest prawda? Dokładnie to odpowiem w następnych wierszach.

Jaka jest prawda o testerach i perfumach? Jest tak wiele opinii i teorii na ten temat, że jeśli przejdziemy do wyliczenia każdego z nich, będę mógł opublikować całą książkę. Ale to nie jest mój cel. W tym pytaniu postaram się odpowiedzieć krótko, dokładnie i jasno przedstawić syntetyzowane wszystkie informacje wybrane w dziedzinie perfum.

perfumy

Co to jest tester?

Testery to oryginalne perfumy, które są często oferowane w zewnętrznym opakowaniu kartonowym bez etykiety lub celofanu. Testery są najczęściej produkowane w najszerszym asortymencie markowych perfum. Najczęściej używane opakowanie to 100 ml, ale może występować w postaci 50, 75, 90, 125 lub w dowolnym innym wariancie. Celem tego typu produktu jest pokazanie i zaprezentowanie zapachu przed zakupem w dużych perfumeriach i centrach handlowych. Testery nie są na sprzedaż, ale bardzo często są sprzedawane i odsprzedawane w sieci dystrybucji i sprzedaży. Każdy tester zawiera 100% oryginalnego płynu perfumeryjnego, identycznego w składzie z oficjalnie zapakowanymi perfumami.

Jak odróżnić oficjalny tester perfum?

To łatwe. Kupując perfumy online, upewnij się, co dokładnie kupujesz. Testery są tak samo preferowane jak perfumy i można je znaleźć w wielu sklepach internetowych z perfumami. Jeśli kupujesz perfumy bez opakowania, w opakowaniu kartonowym i opakowaniu bez marki, istnieje szansa, że ​​to będzie tester. Oficjalne perfumy to markowe opakowania i inna cena. Zwykle wyższa niż tester.

Jaka jest różnica między testerem a próbką?

Czy wiesz, co jest próbka? Możesz pomyśleć o małych miniaturowych fiolkach wypełnionych płynem perfumeryjnym odpowiednich perfum. Są to próbki promocyjne, które są dystrybuowane bezpłatnie lub używane do testowania zapachu. Zazwyczaj małe próbniki zawierają około 1,2 ml płynu zapachowego, w przeciwieństwie do testerów, zwykle w dużej fiolce identycznej z samym perfumami. Nie są one sprzedawane ani wykorzystywane do celów innych niż reklama. Ich funkcją jest wyczuwanie zapachu, aby zorientować się o istocie produktu.

Jaka jest różnica pomiędzy perfumami i testerem?

Z punktu widzenia marketingu, różnica między testerem perfum a wersją normalną polega na ich opakowaniu. Perfumy mają oficjalne opakowanie, a tester nie! Testery zawierają ten sam płyn co perfumy oficjalne, ale często sprzedawane bez opakowania luksusowego. Czasami można je znaleźć bez nakrętek i metek, które mają perfumy z oficjalnym opakowaniem.

Czy tester jest bardziej wytrzymały niż oficjalne perfumy?

Każdy tester jest tak trwały jak standardowe perfumy. Trwałość perfum i testerów jest taka sama, ale silnie zależy od sposobu przechowywania. Jeśli wykonasz eksperyment i pozostawisz w torebce oficjalne perfumy i testery bez kap przez ponad miesiąc, poczujesz różnicę w trwałości obu.

Dzieje się tak, ponieważ ciekły zapach rozkwita, gdy nie przechowujesz ich dobrze, dzięki czemu aromat traci intensywność. Jednak niezwykle ważne jest, aby wyjaśnić, że oba rodzaje perfum są wytwarzane w tym samym miejscu z tym samym składnikiem perfum, nawet w identycznych fiolkach. Różnica między nimi polega na tym, że perfumy są dostępne w oficjalnym pakiecie reklamowym, a tester przychodzi bez niego.

Dlaczego warto kupić tester?

Jedną z wielkich zalet zakupu testera jest NISKA CENA, którą oferuje. Światowej sławy marki i perfumy opracowują niesamowite smaki na każdy gust i każdy styl reprezentowany w naszych wspaniałych, luksusowych opakowaniach. Ale czy warto zapłacić za coś, co wyrzucimy kilka minut po rozpakowaniu naszego nowego zakupu?

Na to pytanie każdy może odpowiedzieć samodzielnie. Kiedy dostaniemy nowy zapach, by zerwać bezbarwną powłokę zewnętrzną, otworzy się opakowanie w błyszczącym kolorze, delikatnie popchnij atomizer (kilka razy), rozpylając pierwszy zapachowy płyn w naszej skórze, to uczucie jest wspaniałe i raczej trochę inne niż w przypadku testera.