Kategorie
Bez kategorii

Przyszłość perfum Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na koncercie
Firma kosmetyczna Designer Parfums podpisała nowe porozumienie zapachowe z aktorką, piosenkarką, artystką estradową i producentką Jennifer Lopez, aby rozszerzyć swoją światową ekspansję zapachową.

Jennifer Lopez wprowadziła swój pierwsze perfumy Glow by JLo w 2003 roku. Zapach pozostaje jednym z najbardziej udanych produktów do tej pory i przypisuje się mu, iż był początkiem całej fali zapachów wprowadzanych przez celebrytów. Od tego czasu J.Lopez wprowadziła kolejne 23 następne zapachy.

Firma Designer Parfums ma siedzibę w Nowym Jorku

Zgodnie z porozumieniem, firma Designer Parfums z siedzibą w Nowym Jorku oświadczyła, że Lopez będzie współpracowała z przewodniczącym i dyrektorem generalnym Dilesh Mehta w celu „stworzenia nowych innowacji i strategii marki”.

„Jennifer zawsze miała jasną wizję, jeśli chodzi o jej zapach, znając trendy i dostarczając zapachów publicznej miłości, a jednocześnie obejmując swoją autentyczność i wizję”, powiedział Mehta w oświadczeniu. „Zespół w Designer Parfums jest bardzo podekscytowany współpracą z Jennifer i jej zespołem.”

Dyrektor generalny o zespole „Parfums”

Mehta powiedział, że firma planuje wzmocnić swoją pozycję na kluczowych rynkach perfum, w tym w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i na Bliskim Wschodzie, a także rozszerzyć działalność na nowe terytoria.
„Celem jest zdobycie doświadczenia Designer Parfums, aby poprowadzić kolejną fazę rozwoju zapachów Lopez i wypozycjonować tę firmę w celu przyszłego wzrostu”, powiedział Mehta.

Tworzenie perfum to doświadczenie twórcze

„Opracowanie mojej linii zapachowej było wyjątkowo satysfakcjonującym doświadczeniem twórczym” – powiedział Lopez. „Cieszę się, że mogę współpracować z Designer Parfums, aby kontynuować rozbudowę mojego domu zapachowego Jennifer Lopez.”

Portfolio kolekcji perfum J.Lopez

Obecne portfolio projektanta Parfums jest dystrybuowane w ponad 80 krajach, w tym marek, które są właścicielami lub działają na podstawie licencji. Portfolio obejmuje Jean Patou, Porsche Design, Aigner Parfums, Ghost, Jean Louis Scherrer, Naomi Campbell i Ariana Grande.

Typowo kobiece perfumy

Ciekawy zapach od gwiazdy Glow by J-Lo to perfumy dla kobiet. Perfumy Jennifer Lopez w markowaperfmeria.pl zapewnią Ci jeszcze więcej wspaniałych opcji zapachowych! Wspaniałe perfumy J-Lo obejmują delikatne, kobiece perfumy na cały dzień z efektownymi zapachami, które są idealne na przyjemne wieczory. Spodziewaj się pięknych butelek i jeszcze więcej wyjątkowych zapachów dzięki tej kolekcji perfum J-Lo, aby uzyskać odrobinę luksusu z każdym uzyciem!