Kategorie
Bez kategorii

Jak kupić perfumy online?

perfumy
Kupowanie ulubionych perfum w Internecie jest proste. Jeżeli wiesz, czego chcesz, rozejrzyj się po najlepszej cenie wśród perfumerii internetowych. 

Ale co, jeśli chcesz spróbować czegoś nowego? To tak, jakby próbować kupować ubrania online o marce, której nigdy nie próbowałeś. Po prostu nie jesteś pewien, czy ten produkt Ci pasuje, czy nie. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby odnieść sukces w zakupie perfum online.

Doskonałym sposobem na zorientowanie się w preferencjach jest wizyta w jednej z licznych perfumerii stacjonarnych i wykonanie wielu praktycznych testów.

1. Wypełnij Quiz o pasującym aromacie

Są one dostępne w całej sieci w tych dniach, na stronach modowych i oczywiście na stronach z perfumami. Te przydatne ankiety uwzględniają Twoją osobowość, ulubione rodzaje zapachów, a nawet styl życia, prowadząc Cię do zapachu pasującego do Twojej indywidualności.

2. Zwróć uwagę na kolor

To może wydawać się dziwną radą przy zakupie perfum online, jednak prawdopodobnie zauważyłeś, że niektóre kolory butelek reprezentują określony rodzaj zapachu. Złoty mówi o bogatym, formalnym zapachu, podczas gdy niebieski jest zwykle używany do świeżych, czystych perfum i wód kolońskich. Zielony, rzecz jasna, dąży do nut natury, a czarne opakowanie wskazuje na głęboki, tajemniczy, męski zapach.

3. Zrób notatkę

Nie pisane notatki raczej decydują o tym, która kategoria wolisz – drzewna, kwiatowa, orientalna, cytrusowa, wodna itd. Różne firmy mogą używać od trzech do siedmiu różnych klasyfikacji nut, ale każda z nich może dać ci jednoznaczne wyobrażenie, zapach będzie przemawiał do twoich osobistych upodobań. Doskonałym sposobem na zorientowanie się w preferencjach jest wizyta w jednej z perfumerii detalicznych i wykonanie wielu praktycznych testów.

Z pewnością zdecydowanie trudniej jest kupić perfumy online niż osobiście, jednak oszczędności są znaczące. Dlatego warto nauczyć się wybierać bez zapachu, jeśli zależy Ci na oszczędzaniu.

Najlepsze perfumy dla kobiet

Sprzedaż męskich perfum ma duży wzrost od 2016 r.. Według firm badawczych kobiety są masowo zainteresowane branżą. Zaledwie 17% kobiet twierdzi, że nie nosi perfum. Jeśli jesteś w 83% większości, możesz wykazywać duże zainteresowanie informacjami o najlepszych perfumach dla kobiet. Istnieją w branży zapowiedzi producentów o wchodzących nowych produktach. Łatwo też zdobyć wiedzę o klasykach i nowościach.

White diamonds: charakterystyczny zapach Elizabeth Taylor przetrwał przez 25 lat stałej popularności. Chociaż niektóre kobiety uważają, że delikatny zapach jest zbyt podobny do kąpieli i produktów na ciele, trudno jest twierdzić, że ten trwały bestseller nie zachowuje swojego uroku jako jeden z najlepszych perfum dla kobiet.

Eternity: Calvin Klein: Mówi się, że ten mocny, kwiatowy faworyt ma zapach, który jest natychmiast rozpoznawalny. Wydany w 1988 roku, Eternity wciąż jest mocny i jest doskonałym wyborem dla osób o nostalgicznej namiętności. Jest również dostępny w wersji męskiej.

Chanel nr 5: To kultowe perfumy dla kobiet zabiorą cię z powrotem do ryczących lat 20., kiedy to po raz pierwszy pojawiły się na rynku. To był pierwszy zapach reklamowany podczas Super Bowl i pozostał pożądanym klasykiem w połączeniu z nutami drzewa sandałowego, bursztynu i jaśminu.

Walk on Air autorstwa Kate Spade: To ostatnie wejście w walkę o zapach zyskuje poparcie redaktora magazynu Elle za delikatny kwiatowy zapach. Trzeba przyznać, że sama butelka jest na tyle oszałamiająca, że ​​warto spróbować.

Light Blue: Dolce & Gabbana dostarczają Ci energetycznego zapachu, składającego się z nut jabłka, cytryny, cedru, róży, jaśminu i innych. Ten chwytny zapach dostępny jest w wodzie toaletowej, a także kremach i żelach. To nie są najtańsze perfumy dla kobiet, ale kupowanie przez Internet może przynieść je w granicach budżetu.

Dziś jest tak wiele dostępnych opcji, od lekkich i owocowych po głębokie i uwodzicielskie, że prawdopodobnie będziesz mieć problem z wyborem ulubionego zapachu dla kobiet. Na szczęście kupowanie online oznacza, że ​​prawdopodobnie będziesz w stanie zdobyć kilka, dając ci wybór zapachów w zależności od okazji. Twoim największym problemem będzie wybór, które z nich kupić!

Podsumowanie

Zakupy online perfum markowych nie muszą być skomplikowane ani kosztowne. Wiele wysoko ocenianych perfumerii internetowych oferuje mnóstwo wspaniałych dodatków, aby wynagrodzić Cię za zakupy, a wiele z nich nawet zrekompensuje koszty wysyłki, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany. Oceń każdą stronę internetową na podstawie zalet i wad, a także Twoich konkretnych potrzeb.