Kategorie
Bez kategorii

Lancome Idole – ultra nowoczesne perfumy

Lancome Idole flakon
Jeśli szukasz nowych innowacyjnych perfum, które mogą się „wpasować” w Twoją kolekcję zapachów, Lancome Idole to idealny wybór.

Na pewno poczujesz się pewniej, jak idol jeśli ich butelka będzie w zasięgu ręki.

To nie tylko współczesny zapach róży, to perfumy, które łączą cechy kobiety zarówno w kompozycji, jak i w unikalnym kształcie flakonu. Silni jesteśmy pokoleniem kobiet, które są zawsze w ruchu. Życie jest gorączkowe, a my szukamy prostoty i praktyczności, ale jednocześnie nie chcemy iść na kompromis w kwestii stylu i luksusu. Właśnie dlatego Idole jest rewolucyjna w tym względzie.

Ultracienka butelka perfum Lancome Idole

Nigdy przedtem, na pewno nie widziałeś wcześniej takiej butelki. Butelka perfum Lancome Idole mając zaledwie 15 mm grubości, jest to jedną z najcieńszych jak dotąd butelek na perfumy. Jej elegancki i celowy design ma nowoczesny akcent, który łączy geometryczną strukturę z wyglądem przypominającym klejnot i eleganckim różowym akcentem złota. Rezultatem jest woda perfumowana, która emanuje elegancją i wyrafinowaniem za każdym razem. Lancome chciał, aby zapach był przenośny i na pewno zaznacza to pole. Smukły prostokątny kształt Idola wygląda jak smartfon i zmieści się w najmniejszych torebkach. Oznacza to, że nie musisz już zostawiać swojego ulubionego zapachu w domu w trakcie wieczoru.

perfumy Idole od Lancome

Współczesny projekt Idole to dziecko algierczyka Chafik Gasmi, który pracował nad różnymi projektami z Lancome od 2011 roku. Jego wizją było stworzenie zabawnej, łatwej w obsłudze butelki, która zmieściłaby się w dłoni. Projektant przemysłowy, przewidywał, że będzie mógł położyć go płasko, wsunąć do kieszeni, torebki lub walizki. W świecie, w którym zawsze szukamy lekkich, przyjaznych przedmiotów w podróży, Chafik chciał stworzyć dyskretny, a jednocześnie elegancki styl. Idole jest doskonałym przykładem świetnego wykonania ultracienkiej butelkki.

Gładkie szkło ma dyskretne wcięcie, które łapie światło i wygodnie leży w dłoni. Sprawia, że ​​czujesz się kompletny, tak jakby butelka była częścią ciebie, w wyniku czego Idole daje siłę, nawet zanim się ją spryskasz. Obiekt piękna i funkcjonalności, tak jak zamierzał Chafik. Lancome Idole nie jest przeciętną butelką perfum. Jest inny, w najlepszym tego słowa znaczeniu.