Kategorie
Bez kategorii

Nowe perfumy Versace Pour Femme Dylan Turquoise

perfumy Versace Pour Femme Dylan Turquoise
Dom mody Versace wydał nowe perfumy; Versace Pour Femme Dylan Turquoise.

Jak pachną ?

Versace Pour Femme Dylan Turquoise to zmysłowy, młody i świeży zapach. Dylan Turquoise równoważy musującą żywiołowość pikantnej mandarynki i cytryny primofiore z nutami drewna i piżma. Wibrujące nuty dopełniają owocowe akcenty czarnej porzeczki i guawy, a także kwiatowe nuty jaśminu i frezji. Dzieło dopełnia elegancka butelka, która jest odmianą tradycyjnej butelki perfum marki Versace. Ma zakrzywione linie przypominające grecką amforę, odświeżoną krystalicznie turkusowym odcieniem.

Nuty zapachowe

Nuty górne: Esencja mandarynki, Esencja Lemon Primofiore, Różowy pieprz
Nuty serca: absolut pąków czarnej porzeczki, płatki jaśminu, frezja, guawa
Nuty bazy: Clearwood – czysta paczula, cedr, piżmo

Versace Pour Femme Dylan Turquoise

Jest to jeden z największych zapachów wprowadzonych na słodki czas lata. Perfumy należą do bogatych, włoskich, efektownych, bajecznie luksusowych produktów Versace.
Perfumy Femme Dylan Turquoise to młodzieńczy, zabawny, zalotny, świeży i wodny zapach. Ma w sobie prawdziwie nostalgiczny klimat lat 90-tych; Świeży, beztroski i lekko sportowy. Ta strona perfum jest krokiem w stronę słodkich, owocowo-kwiatowych perfum wypełnionych syntetycznym wypełnieniem, które są obecnie popularne. Należą do nowoczesnej wersji perfum w stylu lat 90., takich jak CK-One czy Polo Sport. Zapach jest jasny, świeży, żywy i zabawny dzięki świeżym cytrusowym nutom cytryny i mandarynki. Serce wypełnia kwiatowa frezja i jaśmin oraz pąki zielonej czarnej porzeczki. Jeśli chodzi o podstawę, jest wodna, drzewna i piżmowa.
Nowe perfumy Versace „Dylan Turquoise” są świeże i sportowe. Raczej dla młodych kobiet. Po ich aplikacji naprawdę czuję się ekscytujący powiew świeżego powietrza! Mają klimat retro z lat 90-tych na wszystkie najlepsze sposoby.