Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition
Przez ostatnie dwa lata Yves Saint Laurent Black Opium Shock Floral jest jednym z moich ulubionych perfum, które przypadkowo spotkałam. Od tego czasu po prostu oszalałam i zakochałam się w tym miłym kwiatowym zapachu. Dziwne jest to, że nie podoba mi się oryginał – Yves Saint Laurent Black Opium, ale świeższe i bardziej kwieciste edycje, które nastąpiły po wersji oryginalnej, są bardzo w porządku i kuszące.

Perfumy Yves Saint Laurent znaleźć można pod adresem www.markowaperfumeria.pl/perfumy/yves-saint-laurent-c-130.html

W tym roku i specjalnie na zimowe wakacje, dom mody YSL wprowadza na rynek nową parę limitowanych edycji perfum Black Opium i Mon Paris Gold Attraction Editions. Obydwa perfumy zachowują oryginalne kształty, a przyozdobione złotymi, lśniącymi paskami dodają odrobiny uroku i wakacyjnego nastroju.

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition to „uzależniający smakosz czarnej kawy, białych kwiatów i wanilii”. Nowa edycja to energetyczna poranna kawa obok aromatycznych kwiatów. Chętnie wypróbuję tę nową edycję!

„Bardzo uzależniający kobiecy zapach od Yves Saint Laurent. Fascynujące i uwodzicielsko odurzające, początkowe nuty kawy bogatej w adrenalinę i słodka zmysłowość wanilii przechylają się w miękkość białych kwiatów, tworząc współczesną, młodą i żywą interpretację uzależnienia. Ekscytujący akcent na oryginale, Black Opium Gold Attraction Edition zawiera matową czarną butelkę ze złotym połyskiem. ”

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition jest dziełem słynnych perfumiarzy Nathalie Lorson, Oliviera Crespa i Honorine Blanc. Zaskakuje duchem świeżych mandarynek, nutami gruszki oraz kwiatowymi akordami kwiatu pomarańczy i jaśminu. Baza uwodzi przyjemnym wstępem aromatu kawowego zmieszanego z cedrem, paczulą i słodką wanilią.

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition jest dostępny w 50 ml wody perfumowanej.