Kategorie
Bez kategorii

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition
Przez ostatnie dwa lata Yves Saint Laurent Black Opium Shock Floral jest jednym z moich ulubionych perfum, które przypadkowo spotkałam. Od tego czasu po prostu oszalałam i zakochałam się w tym miłym kwiatowym zapachu. Dziwne jest to, że nie podoba mi się oryginał – Yves Saint Laurent Black Opium, ale świeższe i bardziej kwieciste edycje, które nastąpiły po wersji oryginalnej, są bardzo w porządku i kuszące.

Perfumy Yves Saint Laurent znaleźć można pod adresem www.markowaperfumeria.pl/perfumy/yves-saint-laurent-c-130.html

W tym roku i specjalnie na zimowe wakacje, dom mody YSL wprowadza na rynek nową parę limitowanych edycji perfum Black Opium i Mon Paris Gold Attraction Editions. Obydwa perfumy zachowują oryginalne kształty, a przyozdobione złotymi, lśniącymi paskami dodają odrobiny uroku i wakacyjnego nastroju.

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition to „uzależniający smakosz czarnej kawy, białych kwiatów i wanilii”. Nowa edycja to energetyczna poranna kawa obok aromatycznych kwiatów. Chętnie wypróbuję tę nową edycję!

„Bardzo uzależniający kobiecy zapach od Yves Saint Laurent. Fascynujące i uwodzicielsko odurzające, początkowe nuty kawy bogatej w adrenalinę i słodka zmysłowość wanilii przechylają się w miękkość białych kwiatów, tworząc współczesną, młodą i żywą interpretację uzależnienia. Ekscytujący akcent na oryginale, Black Opium Gold Attraction Edition zawiera matową czarną butelkę ze złotym połyskiem. ”

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition jest dziełem słynnych perfumiarzy Nathalie Lorson, Oliviera Crespa i Honorine Blanc. Zaskakuje duchem świeżych mandarynek, nutami gruszki oraz kwiatowymi akordami kwiatu pomarańczy i jaśminu. Baza uwodzi przyjemnym wstępem aromatu kawowego zmieszanego z cedrem, paczulą i słodką wanilią.

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Edition jest dostępny w 50 ml wody perfumowanej.