Kategorie
Bez kategorii

Perfumy dla randkujących

perfumy
Dobrym przykładem jest tajemniczy i uwodzicielski zapach marki Guerlain Shalimar, co może prowadzić do poczucia wzrostu zmysłowości.

Aromy nasili wrażenie zapachu i przyniesie różne emocje z drugim, co zwykle stara się ukryć, jako życzenie. Wszystko, co musisz zrobić, to zapach, który perfumy mogą powoli wyciągnąć do światła.

Czy chcesz, aby inny konkretny test, który perfumy mogą zrobić takie uczucia? Cóż, oto jeden. Gleeden.com, europejska witryna spotkań dla osób w małej osobie niedawno zbadała 1000 członków i 1000 członków kobiety i przedstawiła następujące dane.

3 Najlepsze perfumy, używane przez kobiety
• Shalimar Guerlain

Nic dziwnego jest najlepszy wybór. Rozważ sens słowa Shalimar w Sanskrycie, który dosłownie oznacza „Świątynia Miłości”. Jego Stwórca, Jacques Guerlain, zainspirował żonę z oddaniem do indyjskiego cesarza Shahdishana, który doprowadził do stworzenia Tajl. Zapach ma górne notatki Bergamoti, którzy potem robią Irys, Jasmine i Róży, i pozostawia stały zapach fasoli wanilii i tonna.

• Chanel Coco Mademoiselle d

Perfumy wprowadzone w 2001 roku zostaną opisane jako „odważne i odważne i zmysłowe i eleganckie”. Dzięki temu opisowi nie jest zaskakujące, że są to perfumy wybrane przez miłośników. Keira Knightley to gwiazda, która promuje te smaki.

Utworzone przez Jacques Polb Perfuums zaczynają się od notatek pomarańczowych, bergamotów i grejpefood. Potem jest pachnące pachnące perfumy, włoski i różowy jaśmin. Perfumy kończą się indonezyjskimi nutami paczuli, wanilii borbon, białego mchu i fitzes.

• La petite robe noire by Guerlain

Butelka, w której pobierana jest pływający zapach – nieprzezroczyste szkło, które biegnie powoli z czarnego do różu, indukującej małej czarnej sylwetki. Jest to idealny zapach dla romantyków w sercu. Czarna wiśnia i migdały będą pierwsze, które uważnie się czują. Następnie zauważą ślady róży i zostawić zapach lukrecji i czarnej herbaty.

3 Najlepsze perfumy męskich wycieczek
• Yves Saint Laurent L’Homme

Obserwacja lasu i piżma dla mężczyzn, te smaki zostały stworzone przez Anne Flipo, Dominque Ropion E Pierre Warknye. Pierwsze perfumy to imbir, Bergamotka i cytryna. Poczujesz wynik przypraw jak biały pieprz i bazylia, a także zapach purpurowych liści. Następnie zostaw trwałe wrażenie fasoli Tonka, Taudasian i Cedar.

• 1 Million Paco Rabanne

to perfumy do pracy Drewna dla mężczyzn stworzonych przez Christophe Raynauda, ​​Michela Girard i Olivier Pescheux. Dzięki butelce zaprojektowanej jako złoty pręt, te perfumy uważają, że Twój użytkownik zarządza stylem życia w dążeniu do dekadencji i energii słonecznej.

Zaskoczanie zapachów z miętą, grejpfrutem i krwią mandarynki. Następnie połączyć się z różą, cynamonem i pianką. Aby podkreślić swój męski urok, niech zapach skóry, Boba Tonki i Amber.

• Blue de Chanel

w szklance gęstego niebieskiego szkła i stałych w butelkach, w tym te smaki doskonałej równowagi między owocami z drewna i owoców cytrusowych. Twoja podróż z tymi perfumami zaczyna odnotować agrunowy tuner, różowy pieprz i szczyt. Następnie usłyszysz notatki grejpfruta, cedr i labdanum. Ostatnim zapachem jest kadzidło, sandał i imbir.

Tylko szybka decyzja. Nosić to perfumy, czy nie?. Jednak ten kwestionariusz pokazuje, że noszenie perfum może zwiększyć swoje szanse na wpływanie na drugą płeć. Pamiętaj, że zapach może powodować emocje i uczucia. Dlatego musisz mieć pewność, że nosisz dobre perfumy, które pasują do obu, kim jesteś i co chcesz zawiesić.