Perfumy Christina Aguilera Violet Noir

Słynna amerykańska piosenkarka Christina Aguilera wprowadza na rynek nowe perfumy dla kobiet Violet Noir.

Christina Aguilera Violet Noir

Christina Aguilera Violet Noir to intensywny i naprawdę mocny zapach dla kobiet, idealny na wieczór. Nie lubię fioletowego koloru, po prostu nie mogę tego znieść, ale ten zapach jest tak zachęcający i wspaniały, że spróbuję. Ten zapach jest opisywany jako kolejny udany zapach ze słynnej linii zapachów Christiny Aguilera. Jak mówi nazwa perfum, Violet Noir to ciemne perfumy, ładnie połączone z drzewnymi akordami i delikatnymi kwiatami, aby zainspirować ideę sekretnej kobiecości i zmysłowości.

„Nowe perfumy Christiny Aguilera, Violet Noir, są synonimem zmysłowej i świadomej kobiety, która jest tajemnicza i trudna do zauważenia. Luksusowe połączenie aromatów kremowego drewna i delikatnych kompozycji kwiatowych, które tworzą zapach. Nuta głowy: czerwony grejpfrut, marakuja , kwiaty nektarynki, nuty serca: kwiat pomarańczy, ekstrakt z róży, lilia miecznikowa, nuta: złoty bursztyn, płynna ulotka, piżmo. ”

Christina Aguilera Violet Noir to uwodzicielskie, zmysłowe i nowoczesne perfumy idealnie zbalansowane aromatycznymi kwiatami i zaskakującą zmysłowością nut drzewnych, nadając im tajemniczą tajemnicę.

Christina Aguilera Violet Noir jest dostępna w 15, 30 i 50 ml wody perfumowanej.

Informacje

Dom: Christina Aguilera
Płeć: Kobiecy
Zapach uruchomiony: 2018 roku
Nuty głowy
Grejpfrut
Nektarowy
Owoce męczennicy
Nuty środkowe
Irys
kwiat pomarańczy
Róże
Nuty bazowe
Bursztyn
Piżmo
Paczula