Kategorie
Perfumy

Perfumy Christina Aguilera Violet Noir

Słynna amerykańska piosenkarka Christina Aguilera wprowadza na rynek nowe perfumy dla kobiet Violet Noir.

Christina Aguilera Violet Noir

Christina Aguilera Violet Noir to intensywny i naprawdę mocny zapach dla kobiet, idealny na wieczór. Nie lubię fioletowego koloru, po prostu nie mogę tego znieść, ale ten zapach jest tak zachęcający i wspaniały, że spróbuję. Ten zapach jest opisywany jako kolejny udany zapach ze słynnej linii zapachów Christiny Aguilera. Jak mówi nazwa perfum, Violet Noir to ciemne perfumy, ładnie połączone z drzewnymi akordami i delikatnymi kwiatami, aby zainspirować ideę sekretnej kobiecości i zmysłowości.

„Nowe perfumy Christiny Aguilera, Violet Noir, są synonimem zmysłowej i świadomej kobiety, która jest tajemnicza i trudna do zauważenia. Luksusowe połączenie aromatów kremowego drewna i delikatnych kompozycji kwiatowych, które tworzą zapach. Nuta głowy: czerwony grejpfrut, marakuja , kwiaty nektarynki, nuty serca: kwiat pomarańczy, ekstrakt z róży, lilia miecznikowa, nuta: złoty bursztyn, płynna ulotka, piżmo. ”

Christina Aguilera Violet Noir to uwodzicielskie, zmysłowe i nowoczesne perfumy idealnie zbalansowane aromatycznymi kwiatami i zaskakującą zmysłowością nut drzewnych, nadając im tajemniczą tajemnicę.

Christina Aguilera Violet Noir jest dostępna w 15, 30 i 50 ml wody perfumowanej.

Informacje

Dom: Christina Aguilera
Płeć: Kobiecy
Zapach uruchomiony: 2018 roku
Nuty głowy
Grejpfrut
Nektarowy
Owoce męczennicy
Nuty środkowe
Irys
kwiat pomarańczy
Róże
Nuty bazowe
Bursztyn
Piżmo
Paczula