Kategorie
Perfumy

Paco Rabanne 1 Million Elixir- Kontynuacja klasyka trwa

Paco Rabanne 1 Million Elixir
Jeśli jesteś fanem Paco Rabanne 1 Million, zdecydowanie nie jesteś sam; to absolutna ikona zapachu i jeden z bestsellerów wszechczasów w perfumeriach na całym globie. A jeśli jesteś jedną z wielu osób, które z dumą deklarują oryginał jako swoje charakterystyczne perfumy, zechcesz usłyszeć wszystko o dodatku 2022 do ukochanej linii zapachowej: 1 Million Elixir Parfum Paco Rabanne. Kompozycja jest elegancka, zmysłowa i śmiała, w pełni zasługująca na miano hitu.

Paco Rabanne to niezwykły krawiec i projektant wywodzący się ze świata architektury i designu, który nigdy nie zapomniał swojego podstawowego wykształcenia. Dlatego regularnie lubi używać nieoczywistych i zaskakujących materiałów w tworzonych przez siebie ubraniach. W 2008 roku postanowił nawet uczynić z niego źródło inspiracji dla jednego z najsłynniejszych męskich zapachów. Zainspirowany sztabką złota, imponującego i ekskluzywnego metalu wypuścił 1 Million. Po 14 latach oryginał powraca znów stając w centrum uwagi ze zwiększoną mocą, przynosząc nowy flanker Paco Rabanne 1 Million Elixir.

Jeśli Paco czyni złoto jednym ze swoich ulubionych materiałów, to po prostu dlatego, że uważa, iż jako jedyny jest w stanie rozpalić ogień pożądania w najwyższym stopniu. Złoto jest symbolem pokusy, pożądania i fantazji a swoim niezmiennym i wiecznym pięknem ujawnia niezwykłą zmysłowość. 1 Million Elixir to kuszący i niemal magiczny aromat. Każdy mężczyzna ubrany w te perfumy, sprawia wrażenie boga, posiadającego moc pozyskiwania wszystkiego czego zapragnie, i to bez najmniejszego wysiłku. Ten wyjątkowy zapach w szlachetnej butelce można określić jako coś, co z powodzeniem odzwierciedla nasze ego, potwierdzając silną pozycję najgigantyczniejszego na świecie surowca.

Od strony zapachowej kompozycja oparta jest na recepturze opracowanej w 91% ze składników pochodzenia naturalnego. Te odpowiedzialne perfumy wykorzystują wyjątkowe bogactwo olfaktoryczne. Dziesięciokrotnie zwiększają doznania i są znacznie intensywniejsze niż ich poprzednicy. Co więcej, łączą też wyjątkowe, rygorystycznie dobrane surowce. Rozpoczynają się owocową mieszanką jabłka i davany. Następnie w sercu stają się bardziej morelowe w kontakcie z osmantusem. Do tego dochodzi urzekający oddech róży damasceńskiej, uprawianej w Turcji. W połączeniu z cedrem i paczulą stają się bardziej drzewne i trwałe. Wreszcie całość kończy się niezwykłą zmysłowością, w ostatecznym akordzie wanilii i bobu tonka.

Jak wszystkie perfumy z tej legendarnej sagi, 1 Million Elixir od Paco Rabanne występuje w butelce w kształcie sztabki złota, która idealnie pasuje do całego projektu. Cała pokryta metalową osłoną tworzy trzeźwy i luksusowy symbol. Z tej okazji numeru 1 wyróżnia się na tle nowego brązowego trójkąta, pasującego do tylnej obdowy flakonu. Cały zestaw jest teraz odważniejszy i bardziej wyrafinowany niż kiedykolwiek. Jest prawdziwym klejnotem! Pod względem pojemności występuje w zróżnicowanych butelkach ze sprayem o pojemności 50 ml, 100 ml lub 200 ml.

Jeśli zatem lubisz wyjątkową serię milionów, z pewnością zechcesz wypróbować tę intensywną edycję. Oferuje odważne, mocne nowe spojrzenie na kolekcję zapachów, a jednocześnie jest rozpoznawalna jako 1 Million. Podnosząc intensywność oryginału na ekscytujące nowe wyżyny, Elixir Parfum Intense opiera się na swoich poprzednikach (i na wszystkich jego flankerach), aby zaoferować sygnaturę bogatszą niż kiedykolwiek wcześniej. Jeżeli kochasz klasyczną wersję, ale chcesz mieć jeszcze mocniejszy podpis, być może do noszenia wieczorem, to jest to świetny wybór. Różni się znacznie pod względem struktury nut, ale można powiedzieć, że jest częścią rodziny 1 Million, dzięki bogatemu, pewnemu i nieodpartemu tonowi.

Czy Paco Rabanne 1 Million Elixir przynależy do konkretnej płci? Oficjalnie jest sprzedawany jako zapach dla mężczyzn, podobnie jak pozostałe aromaty z tej emblematycznej kolekcji. Chociaż rozumiem, dlaczego jest on sprzedawany w ten sposób, to w rezultacie każdy może i powinien nosić dowolny zapach, który kocha, bez względu na to, do kogo jest skierowany. Osobiście uważam, że każdy, kto kocha odważne, głębokie podpisy, pokochałby bogaty, drzewny aromat Elixiru. Można także śmiało powiedzieć, że to niezwykle trwałe perfumy. Ale to nie tylko długotrwały aromat, jest też niesamowicie potężny. Spryskałem go na nadgarstku godzinę przed wyjściem z domu, a gdy tylko wszedłem do biura, znajomy zapytał mnie, jaki mam na sobie zapach!