Kategorie
Perfumy

Nieodparty Givenchy

perfumy Givenchy Irresistible
Very Irresistible Givenchy z 2003 roku jest jednym z nowoczesnych filarów francuskiego Maison, a następnie jego wielu flankerów i odmian. Zachowując (część) nazwę i koncepcję, dom mody wprowadza na rynek nowy zapach o nazwie Irresistible Givenchy, mieszczący się w zupełnie nowym flakonie i oferujący nowe perfumy.

Według motta jakie mu przyświeca: Bez wysiłku czarująca i spontaniczna, bądź promienna, gdy ten uwodzicielski zapach Cię wciąga, poczuj się żywa, życie to taniec Givenchy Irresistible to intrygujący zapach, który zdecydowanie zachęca do odpuszczenia. Esencja kobiety z natury, której nie można się oprzeć, o silnym uroku magnetycznym, który wciąga w taniec uwolnienia z wyzwalającymi wibracjami. Zaproszenie do odpuszczenia i ujawnienia, kim jesteś.
perfumy Irresistible od Giorgio Armani
Stworzony przez Dominique Ropiona, Anne Flipo i Fanny Ball, to kwiatowo-drzewno-owocowy zapach, który igra z kontrastem pomiędzy dwoma przeciwstawnymi akordami soczystej róży i promiennego Blond Wood (jasnego drewna). Ta musująca róża odzwierciedla zapach kobiety silnej, pięknej i hipnotyzującej swoim urokiem tak elektryzującym, że chcemy tylko za nim podążać. Jest bardzo promienna, dla niej życie to taniec.

Brytyjska modelka Fran Summers jest twarzą nowego zapachu Givenchy Irresistible. Jej autentyczność, naturalna uroda i ponadczasowy wdzięk sprawiają, że regularnie pojawia się na pokazach mody, zwłaszcza u tej marki. Sama jej obecność jest zachętą do imprezowania i odpuszczania. Dla niej życie przekłada się na nieustający taniec. Ze swoją grupą wolnych duchów wie, jak w pełni wykorzystać te cenne chwile czystej ucieczki.

Uwodzicielska woda perfumowana dla kobiet jest umieszczona w świetlistym, pryzmatycznym flakonie, zapożyczonym ze świata kosmetyków Givenchy. Wieloaspektowy kwadrat z najdelikatniejszymi kątami ozdobiony teksturowaną wstążką owiniętą wokół szlachetnego metalu. Hołd dla twórcy Huberta de Givenchy, który uwielbiał bawić się tkaninami i przeciwieństwami.

W nutach głowy znajdziemy: gruszkę i ambrette
Akord serca tworzą: róża i irys
Na nutę bazy składają się: piżmo oraz cedr virginia

Dostępne flakony to 35, 50, 80 ml znajdujące się w ofercie butików Givenchy, a także wybranych sklepów na całym świecie.