Kategorie
Perfumy

Lilas Exquisite autorstwa Jacquesa Fatha

perfumy
Wyobraź sobie, że idziesz przez pole bzu, które właśnie zakwitło, w zasadzie tak się czułem, kiedy próbowałem Lilas Exquis Jacquesa Fatha.

Panouge Paris odpowiada za tworzenie zapachów dla tej marki, podobnie jak dla Isabey, kolejnej niszowej marki, którą zawsze polecam na swoim blogu. W przypadku Isabey osiągnięto prawdziwie kwiatowe nuty, zwłaszcza gardenię, którą bardzo trudno uzyskać, a zdecydowana większość zawodzi i kończy się sztucznym zapachem. Coś podobnego stało się z bzami, wszystkie testowane przeze mnie zapachy miały sztuczny zapach daleki od prawdziwego, więc wzbudziło to we mnie dużo ciekawości i nie zastanawiałem się dwa razy, gdy zobaczyłem, że Jaques Fath ma ekskluzywny zapach tego kwiatu.

Nuty zapachowe

Nuta głowy : bergamotka, hiacynt, jagoda
Nuty serca: bez , akord fioletowego kremu, magnolia, kwiat lipy
Nuty bazy: ambrette absolut, Timbersilk, ambroxan, piżmo
DETALE:
Płeć: kobieca
Stężenie: woda perfumowana
Rodzina zapachowa: kwiatowe piżmo
Perfumiarz: Luca Maffei

Kiedy przeczytałem, że Luca Maffei jest perfumiarzem Lilas Exquis, chciałem szybko wypróbować ten zapach, Luca jest specjalistą w pracy z surowcami, zwykle zapachy, które mają liliowy w swoich nutach, zwykle dają sztuczny zapach, który jest daleko z dala od pierwotnego zapachu kwiatu, coś bardzo podobnego dzieje się z hiacyntami, są to kwiaty, które w naturze mają zielonkawy kwiatowy zapach.

Najpierw muszę powiedzieć, że marka sugeruje, że te perfumy są unisex, nie zgadzam się zbytnio dla mnie ten zapach jest bardzo kobiecy w rzeczywistości jest to zapach, który z łatwością poleciłbym każdej kobiecie, która szuka czegoś wyjątkowego do noszenia jej ślubu.

Lilas Exquis to bardzo delikatny zielonkawo kwiatowy zapach z nutami piżma i ambroksanu, które sprawiają, że jest trochę drzewny i mówię, że tylko trochę, ponieważ magia polega na tym, że jest w stanie nadal wykrywać każdy z kwiatów w jego nutach, dominują bzy i hiacynt ale kwiaty fiołka, magnolii i lipy są łatwo wykrywalne, a wyjątkowa owocowa nuta jagód jest bardzo miękka, podobnie jak owoce w stanie naturalnym.

Nie jest do końca słodka, tylko dokładny wkład jej nut kwiatowych, że surowy ma ten świeży zielonkawy dotyk, jeśli chodzi o siodło i projekcję, ma około jednego metra przy długim czasie trwania 12 godzin, to znaczy, że jest bardzo delikatna i łatwa do przenoszenia, ale bardzo trwała i nadaje się na każdą porę roku, zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Uważam, że to wyjątkowy, oryginalny, kobiecy, bardzo wyrafinowany i wysokiej jakości zapach, biorąc pod uwagę, że jak na niszową markę ceny są przystępne i są różne rozmiary butelek, krótko mówiąc, prawdziwy liliowy zapach dla tych, którzy szukają tego oryginalnego zapachu .

Lilas Exquis jest dostępny w wersjach 15 ml, 30 ml, 50 ml i 100