Kategorie
Bez kategorii

Lacoste Pour Femme Intense ~ nowość

Lacoste Pour Femme Intense
Po inauguracji w 2003 roku Lacoste For Women, który jest zapachem kobiecym, sportowym i eleganckim kobiecym, marka wprowadza w tym roku ciepłą interpretację Eau de Parfum Intense.

Powstały one w kolejności po wersji „Light Eau” w wersji Parfum z 2017 roku. Według oficjalnego oświadczenia Lacoste Pour Femme Intense reprezentuje intensywną esencję kobiety, kosmopolitki i wyjątkowej elegancji.
Lacoste Pour Femme Intense to bardzo wyraźny, pewny siebie zapach o słodkich smakach. Nowa kompozycja jest kwiatowa, aksamitna i drzewna. Silna, niearogancka jest inspirowana miękkością i siłą, pewnością siebie i elegancją.

Tego rodzaju zapach nie występuje już na rynku od jakiegoś czasu, a marka Lacoste z pewnością nie zrobiła kolejnego kroku.
Najbardziej delikatnym składnikiem całej kompozycji jest bez wątpienia karmel, który otwiera zapach. Nuta górna o delikatnym karmelowym armacie jest nierozerwalnie złączona z kolorem opakowania. Po karmelu rozkwita zmysłowy aromat bułgarskiej róży, drzewa sandałowego i cedru himalajskiego z ekscytującym piżmem. Zapach jest stworzony dla współczesnych miejskich kobiet, które lubią być oryginalne.

Lacoste pour Femme Intense Nuty zapachowe:
Nuty głowy: karmel
Serce: bułgarska róża
Baza: cedr himalajski, drzewo sandałowe australijskie, piżmo
Opakowania:
30, 50 i 90 ml jako woda perfumowana EDP.