Kategorie
Perfumy

Kolekcjonerski zapach Paco Rabanne Lady Million Empire lśni jasno jak diament

perfumy Paco Rabanne Lady Million Empire
Szukasz sposobu na bycie zauważonym? Jeśli tak, ten cudownie odważny, kobiecy zapach jest idealny. Niczym wspaniały różowy diament odbijający blask we wszystkich kierunkach, perfumy Lady Million Empire w edycji kolekcjonerskiej z pewnością wywołają sensację.

Po roku 2019 uzależniającym od domu mody dziełem perfumiarzy Jean-Christophe Herault i Anne Flipo, Paco Rabanne Lady Million Empire, oferuje teraz bardzo odważną i efektowną szyprowo-kwiatową kompozycję na swoją pierwszą rocznicę –
specjalną edycję kolekcjonerską, wszystko w kolorze różowym! Kolekcjonerska edycja lśni tak jasno jak diament: kształt
diamentowego flakonu pozostaje ten sam: górna część flakonu jest metalicznie różowa, podczas gdy szklana część pierwszej edycji jest teraz pokryta różowym połyskiem.

Te kwiatowo-szyprowe perfumy wypełnione kontrastami tworzą wieloaspektowy bukiet z odurzającymi aromatami owoców, koniaku i drewna. Błyszczące płatki magnolii i kryształów dla świeżości i cielesnego kwiatu pomarańczy z nutami skóry i moreli. Błyskotliwe lenistwo… potem pojawia się wspaniałe bogactwo. Zapach paczuli z nutami białego piżma. Konfitowana mirabelka nasycona złotym koniakiem. Złota bezczelność i uwodzenie. Silnie uzależniające.
Lady Million Empire Paco Rabanne
Kompozycja w nutach głowy łączy w sobie esencję pomarańczy, neroli i soczystej czerwonej porzeczki. Serce nosi delikatne i urzekające kwiatowe nuty magnolii, kwiatu pomarańczy i upojnego osmantusa słodzone śliwkami Mirabelle, podczas gdy baza łączy bogaty i odurzający zapach koniaku oraz szorstki, ziemisty, głęboki odcień paczuli i zmysłowo białego piżma.

Piękna i intrygujące Londone Myers to twarz Lady Million Empire Paco Rabanne. Wszystkie drogi prowadzą na wybieg… Zanim
została modelką, czarnoskóra Londone uczęszczała na studia kryminalistyczne w Waszyngtonie. Została przypadkiem odkryta w centrum handlowym i od tamtej pory jedna rzecz prowadziła do drugiej. Chodziła dla najlepszych projektantów i brała udział w kilku kampaniach z Julienem Dosseną.