Kategorie
Bez kategorii

Giorgio Armani SI Nacre Sparkling edycja limitowana

Giorgio Armani SI Nacre Sparkling
Giorgio Armani SI stała się ikoną perfum wśród innych kobiecych zapachów dzięki gorącemu, ognistemu i uwodzicielskiemu zapachowi, który nieustannie sprawia, że ​​jest hitem. Od momentu wprowadzenia nie zmieniło to swojego charakterystycznego zapachu, ale kolejne edycje stały się bardziej nowoczesne, zaktualizowane, świeższe i łatwiejsze. Kiedy przyzwyczaisz się do zapachu, kolejne edycje pasują ci od razu.

Perfumy Giorgio Armani znajdziesz pod adresem www.markowaperfumeria.pl/perfumy/giorgio-armani-c-55.html

Dzięki swoim nutom, które tworzą atmosferę romansu w każdej wersji. Tym razem Giorgio Armani tworzy nowe perfumy Si dla kobiet: SI Nacre Sparkling edycja limitowana. Podobnie jak oryginalne perfumy, nowe perfumy SI Nacre Sparkling Limited Edition to nieustanny wir emocji-zmysłowy, uwodzicielski, romantyczny i seksowny.

„Szykowne, zabawne, intensywne i miękkie jednocześnie. Sì Nacre Sparkling Limited Edition to promienny kobiecy zapach, który pozostawia na skórze efekt iskrzenia. Osiągnij idealny blask i ubierz swoją skórę za pomocą opalizującego perłowego blasku Sì. dla kobiet, które są świeże, zielone i uzależniające w początkowym wrażeniu, a elegancja frezii i wykwintne odcienie miodowe róży majowej absolutnie sprawiają, że perfumy są naprawdę charakterystyczne. Trwałe i zmysłowe nuty oakmoss i patchouli delikatnie określają ten zapach jako urzekający współczesny szypr. Sì jest włoskim słowem „tak” – co czyni go idealnym zapachem dla zaręczyny lub prezentu ślubnego. Okrągła szyjka butelki perfum Sì to wypolerowany złoty pierścionek, który symbolizuje obietnicę wieczności. Limitowana edycja z natury S, Nacre Sparkling Limited Edition to wyjątkowy prezent urodzinowy. ”

Giorgio Armani SI Nacre Sparkling Limited Edition jest dostępny w 50 i 100 ml wody perfumowanej.