Kategorie
Bez kategorii

Carolina Herrera Good Girl Legere nowe perfumy

Carolina Herrera Good Girl Legere
Carolina Herrera świętuje dzięki rewolucyjnemu produktowi w świecie zapachów.

Good Girl Legere od Carolina Herrera zapowiada nową erę w świecie zapachu, ale także dla marki Herrera, tworząc orientalny kwiatowy zapach stworzony na bazie DNA legendarnego zapachu Good Girl. Ten zapach został zbudowany wokół elokwentnej pary jaśminu, godła domu Carolina Herrera i odurzających, zaskakujących nut tonki.

Nowa wersja klasyka

Carolina Herrera Good Girl Legere
Na rynku fast fashion i gdzie perfumy pojawiają się niemal codziennie, Good Girl Eau de Parfum stała się klasycznym i jednym z najlepiej sprzedających się zapachów na świecie. Jest to kamień milowy marki Carolina Herrera. Chce tym produktem powtórzyć stosowanie różnych rodzajów jaśminu.

Honorowanie silnych kobiet

EDP ​​Legere honoruje silne kobiety i ich koncepcję życia „alegría de vivir” i zachęca nas do tego, by stać się kim chcemy być i do zaakceptowania wszystkich ról, jakie chcemy. Zapach mówi o współczesnej femme fatale, która ośmiela się bawić słodyczą nut tonowych i Dulce de Leche, zmysłowym deserem słodkiego mleka.

Blask nowego zapachu

„Blask tego zapachu otwiera się jak kwiat i rezonuje dzień i noc. Nie narzuca się, dostosowuje się już do naszej osobowości jak kameleon. Szanuje śmiałą i potężną kobietę. Legere (światło) nie jest synonimem świeżości w tym przypadku. EDP Legere jest intensywny, podobnie jak poprzedni zapach Good Girl. Jakość surowców jest wyjątkowa, a zapach utrzymuje się bardzo długo na skórze „, opisuje perfumiarz Louise Turnier.

Co na temat zapachu mówi dyrektor kreatywny?

Zapach jest zapakowany w czarną lakierowaną butelkę z żebrowym złotym obcasem i złożonym systemem natrysku wewnętrznego. „Chcieliśmy obiektu, a nie butelki. Co jest potężniejsze niż mieć świetny kształt? Potrzebowaliśmy czterech lat i 600 testów, aby to udoskonalić, a do tej nowej butelki potrzebowaliśmy ponad stu innych”, wyjaśnia Carolina Herrera de Baez, dyrektor kreatywny perfum C.Herrera. Kolor był wyzwaniem: ciemnoniebieski u góry i przezroczysty na dole. Szpilka, symbol kobiecej mocy, zachwycił publiczność: „Dziewczyna nigdy nie ma wystarczająco dużo butów. Jeśli powiedzą ci, że masz za dużo, przestań z nimi rozmawiać „- mówi C. Herrera.

Modelka i oddana marce Karlie Kloss to doskonały przykład splendoru i autentyczności tego nowego, aromatycznego rozdziału, który otwiera Eau de Parfum Legere Good Girl.

Dostępne pojemności to 30, 50 i 80 ml oczywiście o koncentracji wody perfumowanej.