Kategorie
Perfumy

Armani My Way Intense- Bądź wolna i autentyczna

Armani My Way Intense
Znana zarówno w świecie perfumerii, jak i stylizacji marka Armani tworzy projekty przede wszystkim dla kobiet o charyzmatycznym profilu, obdarzonych kobiecością równie swobodną, ​​co urzekającą.

Od czasu stworzenia swojego pierwszego zapachu w 1982 roku, Giorgio Armani nigdy nie przestał definiować trendów i ewoluować z duchem czasu.

Zapach przeznaczony dla kobiet przyszłości

Podobnie jak jej niekonwencjonalna moda i zgodnie z oczekiwaniami dzisiejszych konsumentów, marka tym razem dostarcza wyjątkowy i bogaty zapach: My Way Intense. To niezwykła esencja, która daje nam nową wizję kobiecości, rozszerzając tym samym doświadczenie oferowane przez pierwszą kompozycję z 2020 roku. Jej głównym powołaniem jest zabranie nas na nowe terytoria, wciąż niezbadane. Dzięki niej odrzuć wszystko, to co ci się wydaje, że wiesz o perfumerii i idź w poszukiwaniu autentyczności. Giorgio Armani My Way Intense nieustannie odkrywa się na nowo i przekracza granice. Zaprasza do przeżywania autentycznych doświadczeń, aby lepiej odkrywać siebie. Znakomite kobiece perfumy, które są pomyślane jako wieloraka osobowość, kształtująca się zgodnie z ich podróżą, zarówno geograficznie, jak i emocjonalnie. To jak niepowtarzalna historia życia, budowana w toku spotkań. Z nią możesz zejść z utartych szlaków!

Co więcej, ponieważ dzisiejsi klienci coraz bardziej troszczą się o poszanowanie środowiska, My Way Intense firmy Giorgio Armani jest również częścią bardziej odpowiedzialnego podejścia. Zgodnie z tym podejściem składa się zasadniczo z naturalnych składników, dobranych w zrównoważony sposób. W tym przypadku jego surowce uprawiane są w ramach lokalnych programów, mających na celu wspieranie pokrzywdzonych społeczności i opartych na zasadzie sprawiedliwego handlu. Tymczasem elegancka butelka została zaprojektowana tak, aby można ją było napełniać w nieskończoność. Dostępna w trzech rozmiarach, zmniejsza emisję dwutlenku węgla o 60%, a zużycie plastiku o 64%.

Uwodzicielski zapach opakowany w elskluzywną butelkę

My Way Intense od Armani to zapach zaprojektowany przez perfumiarza Carlosa Benaima. Od górnych nut po nuty bazowe, zaprasza nas na prawdziwą wycieczkę po świecie węchowym. Najpierw prowadzi nas w kierunku południowych Włoch, poprzez obecność bergamotki z Kalabrii. Następnie jej żywy i świetlisty aromat łączy się z subtelną słodyczą kwiatu pomarańczy z Egiptu. Dalej Armani My Way Intense zatrzymuje się w Indiach, aby wybrać tuberozę, która jest równie pudrowa, co delikatna. Kolejnym postojem jest Nowa Kaledonia i tu wydobywa ostrzejszy charakter drzewa sandałowego. Wreszcie kończy swoją podróż lądowaniem na Madagaskarze, skąd pochodzą esencje wanilii.

Od strony wizualnej kompozycja Giorgio Armani znajduje się w pięknej butelce, łączącej wiele kontrastów. Przede wszystkim jej głęboki róż łączy się z urzekającym, hipnotyzującym błękitem korka. Jego wyraźne i czyste linie są bardziej nieprzejrzyste i zaokrąglone. Niczym drogocenny kamień, wciąż jest otoczony nieskończenie luksusowym złotym pierścieniem.

Jak zbudowana jest ta kompozycja?

W nutach głowy ujawnia się cierpka i goryczkowata bergamotka wraz z afrykańskim kwiatem pomarańczy, który tworzy promienną aureolę. W sercu spotkamy potężny absolut indyjskiej tuberozy i orientalny jaśmin. U podstawy leży balsamiczne drewno sandałowe, wsparte słodyczą bourbońskiej wanilii. Perfumy mają kwiatowy charakter z orientalnymi zaokrągleniami i przeznaczone są do noszenia na dzień.