Kategorie
Perfumy

Alive: odważny nowy zapach od Hugo Boss

Hugo Boss Alive
Każdego roku pojawia się wiele nowych zapachów, które urozmaicają nasze codzienne życie. Jednak rok 2020 nie może być gorszy, zwłaszcza dla domu Hugo Bossa … Od czasu premiery poprzedniego Boss The Scent For Her w 2016 roku, czekaliśmy na niego z niecierpliwością. Nowa esencja nazywa się Hugo Boss Alive i zaprasza do uroczego i radosnego świata kobiet. Ucieleśniany na ekranie przez cztery muzy, ten wyjątkowy aromat jest prezentowany jako cudownie kwiatowy i owocowy koktajl, równie musujący, co orzeźwiający!

Elegancka i bardzo owocowa esencja

Intrygujące perfumy Hugo Boss Alive ukazują się w przezroczystej szklanej butelce, która podkreśla całe piękno
brzoskwiniowego płynu, niczym doskonałe echo ciepła kobiecej skóry. Na jej przedniej stronie jest umieszczony napis Alive, wykonany białym kolorem. Całość zwieńczona jest złotym korkiem, stanowiącym element całego wyrafinowania tego nowego zapachu. Za recepturę aromatu odpowiada Annick Menardo.

Wszystko zaczyna się od owocowej eksplozji opartej na czarnej porzeczce, śliwce i jabłku. Wanilia z Madagaskaru wzmacnia słodycz tego początku, podczas gdy cynamon sprawia, że ​​nuty głowy są bardziej pikantne i wyraziste. Następnie kompozycja rozkwita w magnetyczne i kwiatowe serce, rozświetlone jaśminem sambac i tymiankiem. Stopniowo cała charyzma kobiety Boss zostaje uwolniona u jej podstawy, w bardzo drzewnym sojuszu chińskiego cedru, drzewa sandałowego, drewna oliwnego i złotego drewna z Alaski.

Najnowsze wersja” Hugo Boss Alive Parfum

Hugo Boss Alive ParfumFoto- www-e-perfumy.sklep.pl

Kim jest nowa kobieta Bossa?

Jeśli poprzednia kobieta błyszczała przede wszystkim w oczach swojego partnera lub gdy była u jego boku, to tym razem jest istotą znacznie bardziej wolną i wyemancypowaną niż wcześniej. Ta osoba, która nosi perfumy Alive, nie waha się być odważną i silną. Jej niezłomny charakter jest oczywisty. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie ma szczęście,
że żyje i zamierza to wykorzystać! Nowy zapach to esencja prostej kobiecości i jest dla wszystkich, którzy czują się
bardziej spełnieni i szczęśliwi niż kiedykolwiek. Ponadto zachęca też do dzielenia się swoim szczęściem za pomocą hashtagu #FeelALIVE.

To cztery nowe muzy przekazują silne przesłanie marki. W filmie reklamowym biorą udział: Emma Roberts, Laura Harrier,
Bruna Marquezine i Chloe Bennet. Hugo Boss przedstawia je jako „cztery niesamowite kobiety, które ucieleśniają
rewolucyjny zapach: Boss Alive”. Zostały one wybrane przez markę do roli głównej w nowej inspirującej kampanii,
reprezentującej nowoczesną i różnorodną twarz kobiety Boss: beztroskiej, pewnej siebie i inspirującej.